Zioła na potencję – jakie skutecznie wspomagają potencję?

Impotencja, zwana również zaburzeniem erekcji, to niezdolność mężczyzny do utrzymania erekcji na tyle długo, aby normalny, satysfakcjonujący seks był wystarczający. Istnieje wiele stopni zaburzeń erekcji. Niektórzy mężczyźni są w stanie osiągnąć erekcję, ale nie są w stanie jej utrzymać, a inni nie są w stanie jej w ogóle osiągnąć. Istnieją zioła na potencję, które zwiększają libido i stymulują produkcję hormonów co z kolei umożliwia skuteczne zwalczanie impotencji.

Jak zioła na potencję mogą pomóc ?

Chcesz dodać więcej ognia do swojego życia seksualnego? Zioła na potencję są od dawna stosowane w celu zwiększenia przyjemności seksualnej i potencji.

Istnieją zioła, które są znane nie tylko z natury afrodyzjakom – mogą bezpośrednio pobudzić pożądanie seksualne – ale są również w stanie wzmocnić organy seksualne i inne w celu zwiększenia przyjemności i wytrzymałości. Witalność seksualna może zostać zablokowana z wielu powodów: zmęczenia, stresu, wyczerpania nerek lub problemów z krążeniem. Sekret zdrowego życia seksualnego obfituje w nerkach.

Nerki są w rzeczywistości naszym rezerwuarem gromadzonej siły życiowej i witalności, a kiedy bezpośrednio je uzupełniamy poprzez odpowiedni styl życia, zioła na potencję i dietę, mogą one uwolnić energię do dowolnego narządu na żądanie!

Skuteczne zioła na potencję

Stwierdzono, że garść ziół i roślin jest skuteczna w zwiększaniu sprawności seksualnej i poprawie libido, podczas gdy jest wolna od skutków ubocznych – wiele z nich oferuje organizmowi zastrzyk składników odżywczych.

  • Żeń-szeń oraz zioła na potencję

Badanie przeprowadzone na University of Ulsan College of Medicine w Seulu w Korei wykazało, że żeń-szeń ziołowy jest wysoce skuteczny w leczeniu mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Ci, którzy spożywali zioło, wykazywali niezwykłe wyniki w porównaniu z tymi, którzy otrzymali placebo. Wyniki te doprowadziły autorów badania do wniosku, że „żeń-szeń może być skutecznym alternatywnym sposobem leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn”. Ale korzyści z żeń-szenia w sypialni nie ograniczają się do mężczyzn; kobiety mogą również używać mocnego korzenia rośliny, aby podsycić ich seksualne płomienie.

  • Maca

Kolejne zioło o tradycyjnej wartości za kilka tysięcy lat, maca, zostało użyte jako ważna żywność i lekarstwo przez rodzimych mieszkańców Andów ze względu na wysoką wartość odżywczą. Był również stosowany w celu zwiększenia płodności i sprawności seksualnej. Universidad Peruana Cayetano Heredia, Lima, Peru, opublikował badania potwierdzające zdolność maca do poprawy pożądania seksualnego. W ciągu ośmiu tygodni zaobserwowano poprawę pożądania seksualnego u mężczyzn w wieku 21-56 lat.

Maca wykazał również zdolności antydepresyjne w badaniach na myszach, co oznacza, że może pomóc złagodzić depresję u ludzi. Dlatego może również pomóc osobom cierpiącym na problemy seksualne, które wynikają z depresji i braku intymności.

  • Miłorząb dwuklapowy

Ta roślina ma około 300 milionów lat, co czyni ją jednym z najstarszych zachowanych gatunków drzew na ziemi. Oprócz tego, że jest doskonałym źródłem przeciwutleniaczy, posiada zdolność zwiększania wykorzystania tlenu, a tym samym poprawia pamięć i koncentrację. Ginkgo okazuje się również skutecznym sposobem leczenia dysfunkcji seksualnych.

Naukowcy z University of Texas w Austin odkryli, że ekstrakt z miłorzębu japońskiego zwiększa przepływ krwi i działa rozluźniająco na tkanki mięśni gładkich. W toku badań wyjaśniono, że „procesy te są ważne dla odpowiedzi seksualnej u kobiet, a zatem jest możliwe, że ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego może mieć działanie terapeutyczne.” Pojedyncza dawka 300 mg miała znaczący wpływ na podniecenie seksualne w porównaniu z placebo w 99 kobiety. Dlatego nasza lista „zioła na potencję” zawiera Miłorząb.

  • Epimedium

To wieloletnie zioło pochodzi ze wzgórz i klifów Japonii, Korei i Chin. Tradycyjnie uznawano za afrodyzjak i podawano go w leczeniu problemów seksualnych, takich jak impotencja i przedwczesny wytrysk.

W 2008 roku badanie laboratoryjne potwierdziło, że związek znajdujący się w zielu, epimedium, hamuje działanie enzymu, który ogranicza przepływ krwi do prącia. Epimedium ma mechanizm podobny do leków przepisywanych w leczeniu zaburzeń erekcji.

  • Zioła na potencję oraz Kava

Pochodzący z Wysp Polinezji, gdzie to zioło jest używane rekreacyjnie i uroczyście, Kava utknął drogę do świata zachodniego ze względu na dobrze zbadaną zdolność do uspokojenia nerwów i zmniejszenia stresu u kobiet i mężczyzn.

Niepokój, napięcie i cały szereg problemów związanych ze stresem są kluczowymi czynnikami przyczyniającymi się do utraty libido i niezadowolenia seksualnego u obu płci. Eric J. Leech z Planet Green stwierdza: „umysł jest bardzo potężnym narzędziem poprawy zdrowia, ale może również być czynnikiem w naszych własnych wywołanych zaburzeń seksualnych, jeśli mu na to pozwolimy. Podczas gdy Kava może pomóc w zaburzeniach seksualnych spowodowanych przez samopoświęcone problemy psychiczne, nie będzie wykazywać dużej, jeśli jakiejkolwiek poprawy, nad faktycznym zdiagnozowanym przypadkiem zaburzeń erekcji. „

Zioła na potencję – Film

Jeśli zamierzasz wypróbować te zioła na potencję, istnieje kilka sposobów na to. Możesz je znaleźć w hurtowni ze zdrową żywnością i dodać je do swojego mieszanego smoothie, lub użyć ich jako herbaty, która jest bardzo skuteczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *